SVETE MAŠE IN MAŠNI NAMENI

                     

SVETE MAŠE IN MAŠNI NAMENI

OD 28.11. 2022 DO 18.12. 2022

SVETE MAŠE IN MAŠNI NAMENI:

28. 11. do 18. 12. 2022

ponedeljek

28. 11.

Katarina Laboure, redovnica

KR - 18.00

+ Jože Zupan

RA - 19.00

+ Minka Capuder, obl.

+ Klara Tekavc, 30. dan

torek

29. 11.

Filomen, mučenec

BR - 7.00

+ za zdravje

sreda

30. 11.

Andrej, apostol

KR - 18.00

+ Andrejka Silvo, obl.

+ Bojan Podmiljšak, 7. dan

RA - 19.00

+ Andrej Bernot

četrtek

01. 12.

Eligij, škof

ŽPS BRDO IN ZP

BR -  19.00

 + starši Zore in brat Anton

petek

02. 12.

Silverij, papež

prvi petek

dopoldne obhajanje bolnikov in starostnikov

KR - 18.00

+ Frančišek Šum

BR – 19.00

+ Ana in Zdravko Cerar

sobota

03. 12.

Frančišek Ksaver, redovnik

prva sobota

ministrantske vaje ob 9.00

KR - 08.00

+ Franc Plahutnik

ŠE - 18.00

+Viktor Klopčič, obl. in Vrankarjevi

+Marija Škarja, obl.

nedelja

04. 12.

2. adventna nedelja

 

BR - 7.00

+ za župljane Brda, Zlatega Polja, Češnjic, Krašnje

KR – 8.30

+ Jure Pavlič

+ Andraž Urbanija in starši Kotnik

BR – 9.00

+ Angela in Vinko Dolinšek

ČE – 10.00

+ Rozka Smolnikar

+ Tominčevi Ivan, Janez, Roza Lesjak

ZP – 10.30

+ Jože Resnik in Pavla Resnik in starši Kordin

ponedeljek

05. 12.

Savo, opat

Miklavževanje

17.00 Sončna dvorana

KR - 18.00

+ Vera Beguš

RA – 19.00

+ Breznik Marija, obl. in Kati Breznik

+ Kristina Breznik, obl.

torek

06. 12.

Nikolaj (Miklavž), škof

BR –  19.00

+ Ivan Gostinčar, obl.

+ Ivanka Jerman, obl.

sreda

07. 12.

Ambrož, škof

KR - 18.00

+ v zahvalo

BR - 19.00

+ starši Vidmar Mavricij in Ivanka, obl.

četrtek

08. 12.

BREZMADEŽNO SPOČETJE DEVICE MARIJE

SPREJEM NOVIH MINISTRANTOV

ZP -  17. 00

+ Stane Oražem

ČE -  18.00

+ Ivan Pestotnik

KR – 18.00

+ Antonija Levičnik

BR – 19.00

+ Jože in Roza Ravnik

+ Smerkolj Stanislav, obl.

petek

09. 12.

 

Valerija, mučenka

KR - 18.00

+ Vinko Lipovšek, obl.

BR - 19.00

+ Marija, Marjan in Emilija Birk, obl.

Sobota

10. 12.

Loretska Mater Božja

KR - 08.00

+ Marija Cerar, 30.dan

ŠE- 18.00

+ Marija Bizilj

+ starši Omahna Ana in Franc, obl.

nedelja

11. 12.

3. adventna nedelja

Gaudete

oratorijska maša ob 9.00

Romanje v Zlato Polje

BR - 7.00

 + za župljane Brda, Zlatega Polja, Češnjic, Krašnje

KR – 8.30

+ Hribar Franc, Tilka, Jože in Lea Makovec

BR - 9.00

+ Vinko in Tončka Stražar, obl.

ČE – 10.00

+ Frančiška Žordani, obl. in rajni Kovačevi

ZP - 10.30

+ Stane, obl. in Hribarjevi

ponedeljek

12. 12.

Devica Marija iz Guadalupe

KR - 18.00

+ Štefka Urankar

RA - 19.00

+ starši Gerčar

torek

13. 12.

Lucija, devica in mučenka

RA – 19.00

+ za zdravje

sreda

14. 12.

Janez od Križa, duhovnik

KR - 18.00

+ Ribič Jože

RA - 19.00

+ Anton Jeretina

četrtek

15. 12.

Drinske mučenke

BR - 19.00

+ Pavelčevi (sp. Koseze-Vesel)

petek

16. 12.

David, kralj

božična devetdnevnica

KR - 18.00

+ Bojan Urankar in starši

ZP – 18.00

+ Ani Prelovšek

BR - 19.00

+ Valentin Pevc

Sobota

17. 12.

Lazar iz Betanije, svetopisemski mož

božična devetdnevnica

14.00:  srečanje starejših vernikov-spoved, sveta maša in podelitev zakramentov

KR - 8.00

+ Jože Hrovat

ZP-  18. 00

+ Ivanka Novak

BR - 18. 00

+ Mirko Podmilšak, obl.

nedelja

18. 12.

4. adventna nedelja

 

božična devetdnevnica

 

BR - 7.00

+ za župljane Brda, Zlatega Polja, Češnjic, Krašnje

KR – 8.30

+ Janez Antonin

BR - 9.00

+ starši Pergar

ČE – 10.00

+ Ivan in Angela Slapar

ZP - 10.30

+ Stanislav Pogačar