VPIS V VEROUK

Vpis v veroučno leto 2020/2021

Vpis bo potekal za vse razrede osnovne šole od ponedeljka, 7. do petka, 11. septembra v učilnici župnišča. Starši ob srečanju z domačim duhovnikom potrdite besedo, ki ste jo izrekli pri krstu, da se zavedate svoje dolžnosti, da boste otroka versko vzgajali. Vpisati otroka k verouku pomeni, da hočete zavestno sodelovati pri verskem oblikovanju otroka v okviru župnijskega verouka. Prosim, da tudi letos prihajamo po razredih, v popoldanskem času od 16.00 do 18.00. In sicer: v ponedeljek starši 1. in 2. razreda, v torek starši 3. in 4. razreda, v sredo starši 5. in 6. razreda, v četrtek 7. in 8. razreda, v petek starši 9. razreda in 1. letnik srednje šole.. Uradni začetek veroučnega leta bo v nedeljo, 6. septembra pri sveti maši ob 9.00, ko bo tudi blagoslov otrok in katehistinj. Verouk se bo začel 21. septembra.

Novost v tem šolskem letu bo možnost verouka za 1. letnik srednje šole in tudi verouk za starše. Verouk za starše in odrasle kristjane bo potekal vsako 3. soboto v mesecu ob 20.00. Kdor bi imel željo poglobiti svoje versko zanje se lahko prijavi ob vpisu otroka k verouku ali pa po elektronski pošti. Vabljeni.

CENIK VEROUČNIH PRIPOMOČKOV

učbenik

delovni

zvezek

prispevek za ogrevanje

SKUPAJ

1. do 3. razred

4. do 6. razred

7. in 8. razred

6€

9. razred in

1. letnik

starši/odrasli

20€

• Prispevek za ogrevanje se nameni na družino, ne glede na število članov.
  • Otroci od 1. do 3. razreda imajo učbenik, ki je hkrati delovni zvezek.
  • Otroci 1. razreda začnejo v ponedeljek, 21. septembra, ko so prisotni tudi starši.